Pisivahendid

ProPulse kõrvaloputus süsteem

·         Uus ProPulse® kõrvaloputus süsteem on kõige mugavam, ohutum ja tõhusam kõrvade loputussüsteem, mis on mõeldud kõrvakanalite loputamiseks kõrvavahast, keratiinist ja võõrkehadest.

 

·         ProPulse® on ohutum ja valutum alternatiiv traditsioonilisele käsitsi kasutatavale kõrvasüstikule.

 

·         Selle muutuva rõhu süsteem annab pulseeritud veejoa, mis on kergesti kontrollitav, mistõttu saab seda kasutada tundliku tümpanummaskesta puhul.

 

·         Komplektis on 100 ühekordselt kasutatavat QrX™ otsikut, mis on mõeldud selleks, et vähendada ristnakkuse ohtu patsientide vahel ja säilitada kõrgeim hügieenitase.

 

·         ProPulse® on hõlpsasti juhitav jalalülitiga, mis võimaldab arstile täielikku käed-vabadust.

 

·         ProPulse®i kompaktne suurus võimaldab seda kaasaskantavana kasutada, mistõttu sobib see ideaalselt koduvisiidiks.

 

·         ProPulse® on lla-klassi meditsiiniseade. Valmistatud Ühendkuningriigis. CE-sertifikaat.

Pulssoksümeeter (SpO2 aparaat)

Medivari tootevalikusse kuuluvad erinevad pulssoksümeetrid tootjatelt Edan Instruments, Diagramm Halbach ja Spengler. Valikus on aparaadid erinevate anduritega kasutamiseks nii lastel kui täiskasvanutel. Tutvu toodetega läbi tootekataloogide ning pildigalerii. Täpsema info saamiseks palume võtta ühendust läbi kontaktivormi või telefoni teel.


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.

Lootedoppler Edan Sd-3

  • Edan SD-3 Lootedoppler on laialt kasutusel kõigis suuremates haiglates üle Eesti
  • Edan Sd-3 Lootedoppler on võimalik tellida 2Mhz või 3Mhz anduriga
  • Töötab AA patareidel või akduega, võimalik lisada laadimisalus
  • Valgustusega, värviline ning kergesti loetav ekraan
  • Helitugevuse reguleerimine ühe nupuga aparaadi küljelt
  • Veekindel ultraheli andur
  • Väga varjane raseduse tuvastamine - alates 9. nädalast
  • Olemas ka veresoonte doppleri mudel 4/5 või 8Mhz anduriga
 

Stetoskoop

Medivari tootevalikusse kuuluvad Prantsuse tootja Spengler stetoskoobid. Tutvu Spengleri tootekataloogiga, alates lk12 leiate stetoskoobid. Hinnapäringu saate esitada telefoni teel, läbi kontaktivormi või e-postiga.


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.

SinusUltra põskkoopa ultraheli (sinuscan)

SinusUltra põskkoopa ultraheli on Soomes leiutatud aparaat diagnoosimaks vedeliku olemasolu põskkoobastes ja selle abil diagnoosida efektiivselt põskkoopa põletikku. SinusUltra on käepärane, odav, ohutu ja mugav vahend diagnoosile kinnituse saamiseks ning vajaliku antibiootikumravi määramise üle otsustamisel.


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.