Töötervishoid

Isikukaitsevahendid, näomaskide müük

Otsite isikukaitsevahendeid? Medivari tootevalikus on paljud erinevad isikukaitsevahendid, mis kaitsevad pead, silmi, käsi ja hingamiselundeid. Hoiame mitmetele isikukaitsevahenditele ka suurt laoseisu, seega saate tellida suuremaid koguseid. Meil on olemas järgmised tooted:

 • 3-kihiline kirurgiline kaitsemask
 • FFP3 respiraator
 • FFP2 respiraator
 • kaitseviisir
 • kaitseprillid
 • kaitsekittel
 • kirurgiline müts
 • kirurgiline kittel
 • nitriilkindad
 • kirurgilised kindad
 • kontaktivabad termomeetrid
 • pindade ja käte desinfitseerimisvahendid
 • UV-lambid nii õhu kui pindade puhastamiseks

Telli isikukaitsevahend läbi päringuvormi nupu, e-maili teel info@medivar.eu või helista 58 141 861.

 

UV desinfitseerimislambid

Medivari valikus on nii kinnised õhusterilisaatorid kui ka lahtised ratastel UV-tornid ja seina/lae lambid. Meie poolt sisse hingatava õhu kvaliteet, joodava vee ja pindade puhtus, mõjutavad oluliselt meie tervislikku seisundit. Meil kõigil on oht kokku puutuda erinevate viirustega ja ühtlasi oleme ohuallikaks teistele, sest olles haigusetekitajaga kokku puutunud, levitame haiguseid ka ise! Meie UV-C lambid ei ravi inimesi, küll aga desinfitseerivad õhu ja pinnad, millega me kokku puutume, vähendades seeläbi oluliselt viiruste levimise ja haigestumise riski. UV-C kiirgust on kasutatud vee, õhu ja pindade desinfitseerimiseks üle 40 aasta. UV-C kiirguse efektiivsust desinfitseerimisel on katsetatud väga paljude bakterite ja viiruste peal. Laboratoorsetel uuringutel hävitas UV-C kiirgus 99% SARS-CoV-2 DNA-st vaid 6 sekundi jooksul, muutes selle inaktiivseks. Läbiviidud uuring tõestab, et UV-C tehnoloogia on väga oluline osa meie elu ja töökeskkonna puhtamaks ja ohutumaks muutmisel. Küsi endale sobiv lahendus kasutades päringuvormi, kirjutades info@medivar.eu või telefonil 5565 8670.

AED Elustamisaparaat Mediana A15

Eestikeelsete selgete hääljuhistega aparaat on kriisiolukorras teile abiks. Hääljuhistele lisaks on aparaadil LED indikaatortuledega juhendavad joonised. Kaane avamisel lülitub elustamisaparaat koheselt sisse ning alustab eestikeelsete häälkäsklustega juhendamist. AED elustamisseade annab lisaks elektrišoki võimalusele ka selged juhised kuidas inimese teadvust ja hingamist kontrollida ning kuidas tuleb lisaks elektrišokile läbi viia kunstliku hingamist ja südamemassaaži. Seadme ostmisel tagame loomulikult ka personalile seadme kasutajakoolituse. Küsi lisa! Hind alates 1290€  

SPETSIFIKATSIOON

 Ekraan:
 • LED indikaatortuled joonistega
 Elektroodid: Eelühendatud elektroodid aja säästmiseks
 Lastele sobivus: Lihtne ümberlülitus täiskasvanu/lapse režiimi vahel
 Shoki andmine: poolautomaatne (nupule tuleb vajutada)
 CPR tugi: CPR elustamise juhised eestikeelsete hääljuhistega, LED indikaatortuled
 Portatiivsus: Mugav kandesang, kaane avamisel lülitub automaatselt sisse
 Aku eluiga: 5 aastat (200 shokki)
Aku staatus: Aku tühjenemise indikaator ja alarm
Andmete salvestus: Andmete ülekanne üle juhtmevaba infrapunaühenduse
 Self-test: Seade kontrollib enda korrasolekut iga päev/nädal/kuu/aasta
 Kaal:  2.65kg
 Kasutamine: eestikeelsed hääljuhised + LED inidkaatortuled joonistega
 Tolmu- ja veekindlus: IP 55 tolmu ja veekindlusklass

AED Elustamisaparaat

AED elustamisaparaat Mindray Beneheart D1 Suure 7” TFT ekraaniga AED elustamisaparaat (poolautomaatne defibrillaator) on eriline, kuna annab lisaks häälkäsklustele selged visuaalsed juhised/animatsioonid. Visuaalsed juhised on kriisiolukorras kergemini arusaadavad ja jälgitavad kui häälkäsklused. Kombineerides mõlemad ühte aparaati on tehtud kõik, et seadme kasutamisega saaks hakkama igaüks. Automaatne ekraani heleduse ja heli valjususe reguleerimine aitavad sellele veel omakorda kaasa. AED elustamisseade annab lisaks elektrišoki võimalusele ka selged juhised kuidas inimese teadvust ja hingamist kontrollida ning kuidas tuleb lisaks elektrišokile läbi viia kunstliku hingamist ja südamemassaaži. Seadme ostmisel tagame loomulikult ka personalile seadme kasutajakoolituse. Küsi lisa! Hind alates 1400€  

SPETSIFIKATSIOON

 Ekraan:
 • Suur ja kergesti loetav 7” värviline LCD 800 x 480 ekraan
 • Tekst/video/hääl juhised
 • Automaatne ekraani heleduse ja heli valjususe reguleerimine
 Elektroodid: Eelühendatud elektroodid aja säästmiseks
 Lastele sobivus: Automaatne täiskasvanu/lapse režiim
 Shoki andmine: poolautomaatne (nupule tuleb vajutada)
 CPR tugi: CPR elustamise juhised koosvideo ja hääljuhistega
 Portatiivsus: Mugav kandesang
 Aku eluiga: 4 aastat (300 shokki)
Aku staatus: Aku tühjenemise indikaator ja alarm
Andmete salvestus: Andmete ülekanne üle USB
 Self-test: Seade kontrollib enda korrasolekut iga päev/nädal/kuu/aasta
 Kaal: Väga kerged 2.2kg
 Kasutamine: Väga kerge ja lihtne kasutada
 Tolmu- ja veekindlus: IP 55 tolmu ja veekindlusklass

Marsden

Marsden on Inglise kaalude tootja aastast 1926. Marsdeni tootevalikus on erinevad meditsiinilised kaalud: beebikaalud, patsiendi põrandakaalud, ratastoolikaalud, voodikaalud ja paljud teised erikaalud. Kõik Marsdeni kaalud vastavad meditsiiniseadmetele nõutud täpsusklassile Class III.


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.

Amplivox

Amplivox on Inglismaa audioloogilise aparatuuri tootja. Amplivoxi tooted on peamiselt suunatud töötervishoiu asutustele ning erakliinikutele. Amplivoxi tootevalikusse kuuluvad peamiselt audiomeetrid ning tümpanomeetrid. Täpsemaks tootevalikuga tutvumiseks on võimalik leida head informatsiooni tootja kodulehelt ning tootekataloogidest.


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.