Pesurid, sterilisaatorid

UV desinfitseerimislambid

Medivari valikus on nii kinnised õhusterilisaatorid kui ka lahtised ratastel UV-tornid ja seina/lae lambid. Meie poolt sisse hingatava õhu kvaliteet, joodava vee ja pindade puhtus, mõjutavad oluliselt meie tervislikku seisundit. Meil kõigil on oht kokku puutuda erinevate viirustega ja ühtlasi oleme ohuallikaks teistele, sest olles haigusetekitajaga kokku puutunud, levitame haiguseid ka ise! Meie UV-C lambid ei ravi inimesi, küll aga desinfitseerivad õhu ja pinnad, millega me kokku puutume, vähendades seeläbi oluliselt viiruste levimise ja haigestumise riski. UV-C kiirgust on kasutatud vee, õhu ja pindade desinfitseerimiseks üle 40 aasta. UV-C kiirguse efektiivsust desinfitseerimisel on katsetatud väga paljude bakterite ja viiruste peal. Laboratoorsetel uuringutel hävitas UV-C kiirgus 99% SARS-CoV-2 DNA-st vaid 6 sekundi jooksul, muutes selle inaktiivseks. Läbiviidud uuring tõestab, et UV-C tehnoloogia on väga oluline osa meie elu ja töökeskkonna puhtamaks ja ohutumaks muutmisel. Küsi endale sobiv lahendus kasutades päringuvormi, kirjutades info@medivar.eu või telefonil 5565 8670.

Elma Ultrasonic

Elma (Saksamaa) tootevaliku moodustavad peamiselt ultrahelivannid ning aurupritsid/-puhastusseadmed. Ultrahelivannide osas on valikus päris pisikesed mudelid, spetsiaalselt hambaravi jaoks sobilike automaatsete programmidega varustatud seadmed ning ka suured tööstuslikud seadmed


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.

Smeg Instruments

Smeg Instruments tootevaliku moodustavad erinevates valdkondades kasutatavad pesur/-deinsfektsiooniseadmed. Smeg on üle maailma hästituntud ning kvaliteetne tootja kelle pesurid on olnud pikalt kasutuses nii meditsiini-, hambaravi- kui ka laborimaailmas.


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.

SciCan

SciCan on pika ajalooga ja üle maailma tuntud kui väga kvaliteetne tootjafirma Kanadast. SciCan on oma 60 aastase tegutsemise jooksul tuntust kogunud nii hambaravi-, oftalmoloogia- kui ka endoskoopiaseadmete auotklaavimise ja desinfektsiooni alal. Hambaraviseadmete osas on tootevalikus erinevad kassett- ning kamberautoklaavid, instrumentide pesur-desinfektorid, hambaravi otsikud ning -turbiinid ja hambaravi otsikute ja turbiinide hooldusseadmed. Toodetega täpsemaks tutvumiseks leiate väga head informatsiooni tootja kodulehelt ning tootekataloogidest.


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.